CALENDARI DE FESTES LOCALS DE CATALUNYA PER AL 2020

Data de publicació: 12/23/2019

ORDRE TSF/229/2019, de 17 de desembre, per la qual s'estableix el calendari de festes locals a la Comunitat Autònoma de Catalunya per a l'any 2020.

A proposta dels ajuntaments de Cataluny, s’han publicat dues les festes locals, que tenen caràcter de dies inhàbils i son obligades i retribuïdes.

Les annexem per comarques i poblacions:

 

ALT CAMP

Aiguamúrcia, 17 d'agost i 14 de desembre

Pla de Manlleu, el, 19 de març i 29 de setembre

Pobles, les, 11 de maig i 14 de desembre

Santes Creus, 24 d'agost i 14 de desembre

Alcover, 1 de juny i 19 d'octubre

Alió, 20 de gener i 24 d'agost

Bràfim, 25 de juliol i 10 de desembre

Cabra del Camp, 21 d'agost i 24 d'agost

Figuerola del Camp, 9 d'abril i 27 de juliol

Garidells, els, proposta no formulada

Masó, la, 20 de gener i 20 de juliol

Milà, el, 18 de maig i 26 d'octubre

Mont-ral, 21 d'agost i 28 d'agost

Montferri, 20 de gener i 24 d'agost

Nulles, 20 de gener i 15 de maig

Pla de Santa Maria, el, 7 de gener i 9 d'abril

Pont d'Armentera, el, 3 de gener i 22 de juliol

Puigpelat, 9 d'abril i 31 de desembre

Querol, 9 d'abril i 7 de desembre

Riba, la, 7 d'agost i 27 de novembre

Rodonyà, 20 de gener i 24 d'agost

Rourell, el, 20 de gener i 29 de juny

Vallmoll, 9 d'abril i 7 de desembre

Valls, 3 de febrer i 25 de juny

Picamoixons, 20 de març i 3 d'agost

Vila-rodona, 20 de gener i 10 d'agost

Vilabella, 31 de juliol i 22 d'agost

 

 

ALT EMPORDÀ

Agullana, 14 d'abril i 17 d'agost

Albanyà, proposta no formulada

Armentera, l', 24 de juliol i 11 de novembre

Avinyonet de Puigventós, 30 d'abril i 29 de juny

Bàscara, 27 de juliol i 23 de novembre

Biure, 4 de febrer i 14 d'abril

Boadella i les Escaules, 9 de novembre i 23 de novembre

Borrassà, 29 de juny i 30 de novembre

Cabanelles, 4 de maig i 29 de juny

Cabanes, 22 de gener i 30 d'abril

Cadaqués, 20 de gener i 18 de desembre

Cantallops, 11 de maig i 3 d'agost

Capmany, 25 de febrer i 1 de juny

Castelló d'Empúries, 3 de febrer i 10 d'agost

Cistella, 4 de maig i 29 de juny

Colera, 8 de maig i 29 de setembre

Darnius, 4 de maig i 14 d'agost

Escala, l', 16 de juliol i 2 de setembre

Espolla, 20 de gener i 24 de juliol

Far d'Empordà, el, 4 de maig i 11 de novembre

Figueres, 30 d'abril i 29 de juny

Fortià, 30 d'abril i 29 de juny

Garrigàs, 29 de juny i 29 de setembre

Arenys d'Empordà, 29 de juny i 30 de novembre

Ermedàs, 29 de juny i 26 de setembre

Tonyà, 29 de juny i 14 de desembre

Vilajoan, 29 de juny i 22 de juliol

Garriguella, 20 d'agost i 7 de desembre

Jonquera, la, 1 de juny i 8 de setembre

Lladó, 2 de juny i 13 de juliol

Llançà, 22 de gener i 16 de juliol

Llers, 30 d'abril i 29 de juny

Maçanet de Cabrenys, 6 de juliol i 16 de novembre

Masarac, 6 de juliol i 11 de novembre

Vilarnadal, 29 d'abril i 29 de juny

Mollet de Peralada, 18 d'abril i 3 d'agost

Navata, 30 d'abril i 29 de juny

Ordis, 3 de febrer i 30 d'abril

Palau de Santa Eulàlia, 4 de maig i 10 de desembre

Palau-saverdera, 3 de febrer i 31 d'agost

Pau, 24 de febrer i 30 d'abril

Pedret i Marzà, 15 de maig i 3 d'agost

Peralada, 20 d'abril i 7 de desembre

Vilanova de la Muga, 10 de desembre i 11 de desembre

Pont de Molins, 20 de gener i 8 de setembre

Pontós, 27 de juliol i 11 de novembre

Romanyà d'Empordà, 3 de març i 2 de setembre

Port de la Selva, el, 20 de maig i 5 d'agost

Portbou, 2 de març i 24 de juliol

Rabós, proposta no formulada

Riumors, proposta no formulada

Roses, 21 de febrer i 24 de febrer

Sant Climent Sescebes, 29 d'agost i 23 de novembre

Sant Llorenç de la Muga, 8 d'agost i 10 d'agost

Sant Miquel de Fluvià, 18 de maig i 29 de setembre

Sant Mori, 20 de gener i 18 de setembre

Sant Pere Pescador, proposta no formulada

Santa Llogaia d'Àlguema, 2 de maig i 27 de juny

Saus, Camallera i Llampaies

Camallera, 24 d'abril i 24 d'agost

Llampaies, 24 d'abril i 13 de novembre

Saus, 24 d'abril i 14 de setembre

Selva de Mar, la, 20 de gener i 3 d'agost

Siurana, proposta no formulada

Terrades, 15 de maig i 23 de novembre

Torroella de Fluvià, 31 d'agost i 23 de novembre

Vajol, la, 24 de desembre i 31 de desembre

Ventalló, 11 de maig i 28 de setembre

Mas Gros, 17 d'agost i 28 de setembre

Montiró, 28 de setembre i 2 de novembre

Pelacalç, 17 d'agost i 28 de setembre

Saldet, 14 de setembre i 28 de setembre

Valveralla, 28 de setembre i 13 d'octubre

Vila-robau, 10 d'agost i 28 de setembre

Vila-sacra, 30 d'abril i 30 de juny

Vilabertran, 1 de juny i 29 de juny

Viladamat, 31 de juliol i 7 de desembre

Vilafant, 29 de juny i 16 de setembre

Vilajuïga, 20 de gener i 27 de juliol

Vilamacolum, 17 de febrer i 4 de maig

Vilamalla, 30 d'abril i 29 de juny

Vilamaniscle, proposta no formulada

Vilanant, 24 de febrer i 4 de maig

Vilaür, 24 de juliol i 25 de juliol

 

 

ALT PENEDÈS

 

Avinyonet del Penedès, 9 d'abril i 24 d'agost

Arboçar, l', 9 d'abril i 27 de juliol

Avinyó Nou, 9 d'abril i 24 d'agost

Cantallops, 9 d'abril i 19 d'octubre

Gunyoles, les, 9 d'abril i 10 d'agost

Sant Sebastià dels Gorgs, 9 d'abril i 3 d'agost

Cabanyes, les, 14 de febrer i 3 d'agost

Castellet i la Gornal

Casetes, les, 9 d'abril i 17 d'agost

Castellet, 9 d'abril i 3 d'agost

Clariana, 9 d'abril i 27 de juliol

Gornal, la, 9 d'abril i 29 de juny

Masuques, les, 9 d'abril i 19 d'octubre

Rocallisa, 9 d'abril i 10 d'agost

Rosers, els, 9 d'abril i 10 d'agost

Sant Marçal, 9 d'abril i 13 de juliol

Torrelletes, 9 d'abril i 20 de juliol

Trenca-roques, 9 d'abril i 3 d'agost

Castellví de la Marca, 9 d'abril i 14 d'agost

Font-rubí, 22 de gener i 17 d'agost

Gelida, 24 d'agost i 25 d'agost

Granada, la, 13 de juliol i 31 d'agost

Mediona, 14 d'abril i 1 de juny

Olèrdola, 31 d'agost i 1 de setembre

Olesa de Bonesvalls, 20 de gener i 20 de juliol

Pacs del Penedès, 10 d'agost i 31 d'agost

Pla del Penedès, el, 20 de gener i 27 de juliol

Pontons, 20 de gener i 27 de juliol

Puigdàlber, 7 de gener i 30 de novembre

Sant Cugat Sesgarrigues, 24 de juliol i 27 de juliol

Sant Llorenç d'Hortons, 20 de gener i 10 d'agost

Sant Martí Sarroca, 20 de juliol i 11 de novembre

Bleda, la, 6 de juliol i 11 de novembre

Rovira Roja, la, 10 d'agost i 11 de novembre

Sant Pere de Riudebitlles, 9 d'abril i 29 de juny

Sant Quintí de Mediona, 4 de maig i 30 d'octubre

Sant Sadurní d'Anoia, 8 de setembre i 30 de novembre

Santa Fe del Penedès, 2 de març i 19 d'octubre

Santa Margarida i els Monjos, 9 d'abril i 20 de juliol

Ràpita, la, 9 d'abril i 3 d'agost

Subirats

Ca l'Avi, 9 d'abril i 26 d'octubre

Can Bas, 9 d'abril i 29 de juny

Can Batista, 9 d'abril i 6 de juliol

Can Rossell, 9 d'abril i 20 d'abril

Cantallops, 27 de gener i 9 d'abril

Casots, els, 9 d'abril i 27 d'abril

Lavern, 9 d'abril i 29 de juny

Ordal, 9 d'abril i 3 d'agost

Pago, el, 27 de gener i 9 d'abril

Sant Pau d'Ordal, 27 de gener i 9 d'abril

Urbanització Can Rossell, 9 d'abril i 27 de juliol

Urbanització Casablanca, 9 d'abril i 13 de juliol

Urbanització la Muntanya Rodona, 27 de gener i 9 d'abril

Torrelavit, 27 de gener i 9 d'abril

Torrelles de Foix, 25 d'agost i 8 de setembre

Vilafranca del Penedès, 1 de juny i 31 d'agost

Vilobí del Penedès, 9 d'abril i 24 d'agost

 

 

ALT URGELL

 

Alàs i Cerc, 15 de maig i 20 de juliol

Arsèguel, 25 de febrer i 31 de desembre

Bassella, 15 de maig i 31 d'agost

Aguilar, 4 de maig i 8 de juny

Altès, 1 de juny i 7 de setembre

Castellnou de Bassella, 29 d'abril i 13 d'octubre

Clua, la, 20 de gener i 7 d'octubre

Guardiola, 15 de maig i 6 d'octubre

Mirambell, 15 de maig i 6 d'octubre

Ogern, 28 de setembre i 30 de novembre

Cabó, 13 de maig i 5 d'agost

Pujal, el, 29 de juny i 2 de setembre

Vilar, el, 6 de maig i 23 de setembre

Cava, 26 d'octubre i 23 de novembre

Ansovell, 7 de setembre i 9 de novembre

Querforadat, el, 8 de febrer i 24 d'agost

Coll de Nargó, 24 de juliol i 23 de novembre

Estamariu, proposta no formulada

Fígols i Alinyà

Alinyà, 11 de maig i 10 d'agost

Alzina d'Alinyà, l', 11 de juny i 17 d'agost

Fígols, 20 de gener i 14 de maig

Perles, 30 de maig i 18 de novembre

Josa i Tuixén

Josa de Cadí, 20 de juliol i 7 de setembre

Tuixent, 20 de gener i 25 de juliol

Montferrer i Castellbò, 22 de gener i 19 de març

Oliana, 25 de febrer i 3 d'agost

Organyà, 24 de febrer i 1 de juny

Peramola, 25 de febrer i 29 de setembre

Nuncarga, 25 de febrer i 14 de desembre

Tragó, 25 de febrer i 14 de desembre

Pont de Bar, el, 25 de juliol i 3 de novembre

Aristot, 4 de setembre i 30 de novembre

Bar, 8 de setembre i 24 de desembre

Castellnou de Carcolze, 19 de juny i 5 d'octubre

Toloriu, 25 de juliol i 14 d'agost

Ribera d'Urgellet

Adrall, 3 de juliol i 1 de setembre

Arfa, 1 de juny i 30 de novembre

Castellar de Tost, 17 de gener i 11 de novembre

Montant de Tost, 18 de maig i 31 de desembre

Parròquia d'Hortó, la, 14 de setembre i 30 de novembre

Pla de Sant Tirs, el, 28 de gener i 7 d'agost

Torà de Tost, 7 de setembre i 18 de desembre

Seu d'Urgell, la, 20 de gener i 7 de juliol

Valls d'Aguilar, les

Guàrdia d'Ares, 17 d'agost i 10 d'octubre

Noves de Segre, 24 de febrer i 13 de juliol

Taús, 30 de maig i 28 de setembre

Valls de Valira, les

Anserall, 5 de setembre i 27 de novembre

Arcavell, 1 d'agost i 28 de novembre

Argolell, 1 de juny i 10 d'octubre

Ars, 15 de maig i 7 de novembre

Asnurri, 12 de setembre i 10 de desembre

Baixos de Calbinyà, 7 de juliol i 1 d'agost

Bescaran, 11 de juliol i 11 de novembre

Calbinyà, 11 de juliol i 21 de desembre

Civís, 4 de juliol i 24 d'octubre

Farga de Moles, la, 14 de març i 8 de setembre

Os de Civís, 23 de juny i 27 de juny

Sant Antoni, 13 de juny i 7 de juliol

Sant Joan Fumat, 30 de maig i 14 d'agost

Sant Pere, 27 de juny i 7 de juliol

Vansa i Fórnols, la

Adraén, 7 d'agost i 13 de novembre

Cornellana, 22 de maig i 27 de juny

Fórnols, 25 d'abril i 21 de novembre

Sorribes de la Vansa, 4 d'agost i 9 d'octubre

 

 

ALTA RIBAGORÇA

 

Pont de Suert, el, proposta no formulada

Vall de Boí, la, proposta no formulada

Vilaller, 17 d'agost i 23 de novembre

Senet, 15 de maig i 23 de juny

 

 

ANOIA

 

Argençola, 14 d'abril i 7 de desembre

Bellprat, 15 de maig i 7 d'agost

Bruc, el, 8 de maig i 10 de setembre

Cabrera d'Anoia, 13 de gener i 3 d'agost

Calaf, 5 de febrer i 7 de setembre

Calonge de Segarra, 29 de setembre i 6 d’octubre

Capellades, 6 de febrer i 17 d'agost

Carme, 16 de juny i 11 de novembre

Castellfollit de Riubregós, 22 de gener i 17 d'agost

Castellolí, 14 d'abril i 1 de juny

Copons, 14 d'abril i 14 d'agost

Hostalets de Pierola, els, 24 de juliol i 27 de juliol

Igualada, 14 d'abril i 24 d'agost

Jorba, 14 d'abril i 27 de juliol

Llacuna, la, 14 d'abril i 3 d'agost

Masquefa, 22 de juliol i 23 de juliol

Montmaneu, 14 d'abril i 7 de setembre

Òdena, 14 d'abril i 30 d'abril

Orpí, 27 d'abril i 28 de setembre

Piera, 28 d'abril i 8 de setembre

Pobla de Claramunt, la, 3 de febrer i 6 de juliol

Prats de Rei, els, 25 de març i 2 de maig

Pujalt, 22 de gener i 30 de novembre

Rubió, 2 de gener i 22 de maig

Sant Martí de Tous, 14 d’abril i 6 de novembre

Sant Martí Sesgueioles, 17 d'agost i 11 de novembre

Sant Pere Sallavinera, 23 d'abril i 29 de juny

Santa Margarida de Montbui, 14 d'abril i 20 de juliol

Santa Maria de Miralles, 14 d'abril i 14 d'agost

Torre de Claramunt, la, 14 d'abril i 23 de juny

Serra, la, 14 d'abril i 23 de juny

Vilanova d'Espoia, 14 d'abril i 23 de juny

Vallbona d'Anoia, 1 de juny i 2 de juny

Veciana, 15 de maig i 22 d’agost

Vilanova del Camí, 14 d'abril i 7 de setembre

 

 

ARAN

 

Arres, 20 de gener i 29 d'agost

Bausen, 13 d'agost i 14 d'agost

Bòrdes, Es, 8 de setembre i 8 d'octubre

Arró, 28 d'agost i 11 de novembre

Begós, 4 de maig i 17 d'agost

Benós, 25 de juny i 29 de juny

Bossòst, 24 de febrer i 17 d'agost

Canejan, 28 d'agost i 8 de setembre

Les, 29 de juny i 6 d'octubre

Naut Aran

Arties, 25 de juny i 25 de juliol

Bagergue, 20 de juliol i 1 d'agost

Baqueira, 2 de juliol i 5 d'agost

Garòs, 17 d'agost i 29 d'agost

Gessa, 29 de juny i 2 de juliol

Salardú, 2 de juliol i 30 de novembre

Tredòs, 3 d'agost i 28 de setembre

Unha, 19 de setembre i 10 de desembre

 

Vielha e Mijaran

Arròs, 29 d'agost i 8 d'octubre

Aubèrt, 5 d'octubre i 8 d'octubre

Betlan, 5 d'agost i 8 d'octubre

Betren, 5 d'octubre i 8 d'octubre

Casarilh, 8 d'octubre i 21 de desembre

Casau, 25 de juliol i 8 d'octubre

Escunhau, 29 de juny i 8 d'octubre

Gausac, 8 d'octubre

Mont, 10 d'agost i 8 d'octubre

Montcorbau, 3 d'agost i 8 d'octubre

Vielha, 8 de setembre i 8 d'octubre

Vila, 17 d'agost i 8 d'octubre

Vilac, 1 d'agost i 8 d'octubre

Vilamòs, 14 d'agost i 26 de setembre

Bordeta, Era, 22 d'agost i 26 de setembre

 

 

BAGES

 

Aguilar de Segarra, 30 d'abril i 7 de desembre

Artés, 7 de setembre i 8 de setembre

Avinyó, 21 de setembre i 22 de setembre

Balsareny, 17 de febrer i 25 d'abril

Callús, 29 de juny i 13 d'octubre

Cardona, 14 de setembre i 15 de setembre

Castellbell i el Vilar, 4 de maig i 14 d'agost

Castellfollit del Boix, 21 de febrer i 14 d'abril

Castellgalí, 4 de maig i 3 d'agost

Castellnou de Bages, 9 d'abril i 17 d'agost

Fonollosa, 21 de febrer i 24 d'agost

Gaià, 4 de setembre i 7 de setembre

Galera, 3 de juliol i 6 de juliol

Manresa, 21 de febrer i 31 d'agost

Marganell, 11 de maig i 23 de novembre

Monistrol de Montserrat, 20 de gener i 25 de juliol

Mura, 9 d'abril i 11 de novembre

Navarcles, 14 de febrer i 1 de juny

Navàs, 24 d'agost i 25 d'agost

Palà de Torroella, 20 de juliol i 24 d'agost

Sant Salvador de Torroella, 24 d'agost i 6 d'octubre

Pont de Vilomara i Rocafort, el, 9 de març i 20 de juliol

Rajadell, 4 de maig i 7 de desembre

Sallent, 11 de juny i 14 de setembre

Cabrianes, 14 de setembre i 21 de setembre

Sant Feliu Sasserra, 1 de juny i 14 de setembre

Sant Fruitós de Bages, 21 de gener i 6 de juliol

Sant Joan de Vilatorrada, 21 de febrer i 25 de juny

Sant Mateu de Bages, 27 d'abril i 21 de setembre

Castelltallat, 27 d'abril i 28 de setembre

Salo, 27 d'abril i 17 d'agost

Valls de Torroella, 27 d'abril i 27 de juliol

Sant Salvador de Guardiola, 21 de febrer i 6 d'agost

Sant Vicenç de Castellet, 22 de gener i 13 de juliol

Santpedor, 15 de juny i 27 de juliol

Súria, 20 de gener i 13 de juliol

Talamanca, 9 d'abril i 13 d'agost

 

 

BAIX CAMP

 

Albiol, l', 13 de juliol i 29 de setembre

Aleixar, l', 3 de febrer i 9 de novembre

Alforja, 24 de gener i 25 de setembre

Almoster, 30 de juliol i 29 de setembre

Arbolí, proposta no formulada

Argentera, l', 20 d'agost i 21 d'agost

Borges del Camp, les, 18 de juny i 8 de setembre

Botarell, 3 de febrer i 10 d'agost

Cambrils, 29 de juny i 8 de setembre

Capafonts, 30 de juliol i 17 d'agost

Castellvell del Camp, 22 de gener i 27 de juliol

Colldejou, 10 d'agost i 24 d'octubre

Duesaigües, 1 de juny i 25 de setembre

Febró, la, 21 d'agost i 24 d'agost

Maspujols, 27 d'abril i 17 d'agost

Mont-roig del Camp, 8 de setembre i 29 de setembre

Miami Platja, 19 de març i 24 de juliol

Montbrió del Camp, 1 de juny i 29 de juny

Prades, 24 d'agost i 19 d'octubre

Pratdip, 20 de juliol i 5 d'octubre

Reus, 29 de juny i 25 de setembre

Riudecanyes, 27 de juliol i 21 de setembre

Riudecols, 29 de juny i 30 de juny

Riudoms, 27 de juliol i 23 de novembre

Selva del Camp, la, 8 de juny i 30 de novembre

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

Almadrava, l’, 24 de juliol i 25 de juliol

Hospitalet de l'Infant, l', 29 de juny i 14 d'agost

Masboquera, 1 d'agost i 17 de novembre

Masriudoms, 24 de juliol i 25 de juliol

Vandellòs, 25 de juliol i 25 de setembre

Vilanova d'Escornalbou, 20 de gener i 28 d'agost

Vilaplana, 20 de gener i 15 de maig

Vinyols i els Arcs, 1 de juny i 23 de novembre

 

 

BAIX EBRE

 

Aldea, l', 20 d’abril i 1 de juny

Aldover, 23 d’abril i 8 de setembre

Alfara de Carles, 1 de juny i 7 de desembre

Ametlla de Mar, l', 3 de febrer i 29 de juny

Ampolla, l', 16 de juliol i 15 de novembre

Benifallet, 8 de setembre i 9 de setembre

Camarles, 25 de juliol i 7 de desembre

Deltebre, 22 de maig i 2 de novembre

Paüls, 1 de juny i 8 de juny

Perelló, el, 16 de gener i 17 de gener

Roquetes, 14 d’abril i 6 de juliol

Tivenys, 17 de gener i 29 de setembre

Tortosa, 1 de juny i 7 de setembre

Bítem, 1 de juny i 18 de setembre

Campredó, 1 de juny i 25 de juliol

Xerta, 25 de juliol i 11 de novembre

 

 

BAIX EMPORDÀ

 

Albons, 25 de febrer i 24 de juliol

Begur, 1 de juny i 29 de juny

Bellcaire d'Empordà, 29 d'agost i 25 de novembre

Bisbal d'Empordà, la, 1 de juny i 17 d'agost

Calonge, 13 de juliol i 11 de novembre

Sant Antoni de Calonge, 12 de juny i 1 de setembre

Castell-Platja d'Aro, 20 de febrer i 8 de setembre

Colomers, 21 de gener i 10 de setembre

Corçà, 1 de juny i 5 d'octubre

Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura, 1 de juny i 7 de desembre

Foixà, 25 de juny i 29 d'agost

Sala, la, 25 de juny i 14 d'agost

Sant Llorenç de les Arenes, 25 de juny i 10 d'agost

Fontanilles, 3 de juliol i 4 de juliol

Llabià, 29 de maig i 30 de maig

Forallac

Canapost, 1 de juny i 5 de setembre

Fonteta, 1 de juny i 11 de juliol

Peratallada, 1 de juny i 6 d'agost

Sant Climent de Peralta, 1 de juny i 5 de setembre

Vulpellac, 1 de juny i 19 d'agost

Garrigoles, proposta no formulada

Gualta, 30 de juliol i 31 de juliol

Jafre, 8 de setembre i 11 de novembre

Mont-ras, 1 de juny i 7 de desembre

Palafrugell, 1 de juny i 20 de juliol

Palamós, 25 de juny i 26 de juny

Palau-sator, 20 de juny i 29 de juny

Fontclara, 15 de gener i 15 de setembre

Sant Feliu de Boada, 25 de juliol i 1 d'agost

Sant Julià de Boada, 9 de gener i 25 de juliol

Pals, 3 d'agost i 7 de setembre

Parlavà, 20 de gener i 1 de juny

Fonolleres, 1 de juny i 10 de juliol

Pera, la, 1 de juny i 29 d'octubre

Regencós, 21 de gener i 28 d'abril

Rupià, 22 de gener i 20 de juliol

Sant Feliu de Guíxols, 21 de febrer i 1 d'agost

Santa Cristina d'Aro, 23 de juliol i 24 de juliol

Serra de Daró, 1 de juny i 7 de desembre

Tallada d'Empordà, la, 9 d'abril i 1 de juny

Torrent, 28 d'agost i 11 de desembre

Torroella de Montgrí, 1 de juny i 25 d'agost

Estartit, l', 27 de juliol i 14 de desembre

Ullà, 17 de juliol i 10 de setembre

Ullastret, 1 de juny i 10 d'agost

Ultramort, proposta no formulada

Vall-llobrega, 27 de gener i 21 de setembre

Verges, 25 de febrer i 9 d'abril

Vilopriu, proposta no formulada

 

 

BAIX LLOBREGAT

 

Abrera, 1 de juny i 29 de juny

Begues, 20 de gener i 24 de juliol

Castelldefels, 14 d'agost i 7 de setembre

Castellví de Rosanes, 1 de juny i 28 de setembre

Cervelló, 3 d'agost i 19 de setembre

Collbató, 1 de juny i 16 de setembre

Corbera de Llobregat, 17 de gener i 22 de juliol

Cornellà de Llobregat, 1 de juny i 12 de juny

Esparreguera, 12 de febrer i 13 de juliol

Esplugues de Llobregat, 1 de juny i 21 de setembre

Gavà, 29 de juny i 14 de desembre

Martorell, 27 d'abril i 1 de juny

Molins de Rei, 1 de juny i 29 de setembre

Olesa de Montserrat, 10 de juny i 25 de juny

Pallejà, 12 de febrer i 13 de juliol

Palma de Cervelló, la, 1 de juny i 24 de setembre

Papiol, el, 1 de juny i 24 de juliol

Prat de Llobregat, el, 1 de juny i 28 de setembre

Sant Andreu de la Barca, 7 de setembre i 30 de novembre

Sant Boi de Llobregat, 20 de maig i 7 de desembre

Sant Climent de Llobregat, 10 d’agost i 23 de novembre

Sant Esteve Sesrovires, 9 d'abril i 24 de juliol

Sant Feliu de Llobregat, 1 de juny i 30 d'octubre

Sant Joan Despí, 1 de juny i 24 de setembre

Sant Just Desvern, 1 de juny i 6 d'agost

Sant Vicenç dels Horts, 22 de gener i 20 de juliol

Santa Coloma de Cervelló, 19 de juny i 31 de desembre

Torrelles de Llobregat, 27 de gener i 11 de novembre

Vallirana, 20 de gener i 21 de setembre

Viladecans, 1 de juny i 8 de setembre

 

 

BAIX PENEDÈS

 

Albinyana, 16 de juliol i 24 d'agost

Arboç, l', 9 de gener i 24 d'agost

Banyeres del Penedès, 12 de febrer i 13 de juliol

Bellvei, 18 de maig i 17 d'agost

Bisbal del Penedès, la, 23 d'abril i 14 d'agost

Bonastre, 22 de maig i 22 de juliol

Calafell, 29 de juny i 16 de juliol

Segur de Calafell, 16 de juliol i 29 de setembre

Cunit, 20 de gener i 13 de juliol

Llorenç del Penedès, 9 d'abril i 10 d'agost

Masllorenç, 7 de gener i 3 d'agost

Montmell, el, 1 de juny i 2 de novembre

Sant Jaume dels Domenys, 24 de juliol i 27 de juliol

Santa Oliva, 27 de gener i 27 d'agost

Vendrell, el, 27 de juliol i 28 de juliol

 

 

BARCELONÈS

 

Badalona, 11 de maig i 1 de juny

Barcelona, 1 de juny i 24 de setembre

Hospitalet de Llobregat, l', 1 de juny i 24 de setembre

Sant Adrià de Besòs, 1 de juny i 8 de setembre

Santa Coloma de Gramenet, 1 de juny i 24 de setembre

 

 

BERGUEDÀ

 

Avià, 11 de juny i 31 d'agost

Bagà, 3 d'agost i 2 de novembre

Berga, 11 de juny i 8 de setembre

Borredà, 23 d'abril i 24 d'agost

Capolat, 11 de juny i 8 de setembre

Casserres, 4 de maig i 31 d'agost

Castell de l'Areny, 22 de gener i 15 de maig

Castellar de n'Hug, 23 d'abril i 29 de setembre

Castellar del Riu, 11 de juny i 8 de setembre

Cercs, 23 d'abril i 11 de juny

Espunyola, l', 12 de juny i 10 d'agost

Fígols, 4 de maig i 23 de novembre

Gironella, 12 de febrer i 17 d'agost

Gisclareny, 23 d'abril i 15 de maig

Gósol, 19 de març i 20 de juliol

Guardiola de Berguedà, 25 d'abril i 10 d'agost

Montclar, 12 de juny i 11 de novembre

Montmajor, 11 de juny i 7 de setembre

Nou de Berguedà, la, 1 d'octubre i 11 de novembre

Olvan, 21 de gener i 3 d'agost

Cal Rosal, 11 de juny i 13 de juliol

Pobla de Lillet, la, 1 de juny i 5 d'octubre

Puig-reig, 1 de juny i 11 de novembre

Ametlla de Merola, l', 1 de juny i 21 de setembre

Quar, la, 29 de juny i 22 de setembre

Sagàs, 16 d’octubre i 30 de novembre

Guàrdia, la, 7 d’octubre i 16 d’octubre

Saldes, 26 d'agost i 8 de setembre

Sant Jaume de Frontanyà, 11 de juny i 25 de juliol

Sant Julià de Cerdanyola, 7 de desembre i 24 de desembre

Santa Maria de Merlès, 15 de maig i 16 d’agost

Vallcebre, 12 de juny i 4 de desembre

Vilada, 9 d'abril i 2 de novembre

Viver i Serrateix

Sant Joan de Montdarn, 6 d’agost i 29 d’agost

Serrateix, 11 de maig i 6 d’agost

Viver, 6 d’agost i 29 de setembre

 

 

CERDANYA

 

Alp, 24 de febrer i 29 de juny

Masella, 29 de juny i 10 de setembre

Molina, la, 24 de febrer i 5 d'agost

Bellver de Cerdanya, 12 de juny i 24 de desembre

Bolvir, 15 de maig i 23 de novembre

Das, 10 d'agost i 4 de desembre

Fontanals de Cerdanya, 10 de setembre i 7 de desembre

Ger, 7 de setembre i 31 de desembre

Gréixer, 8 de juny i 24 de novembre

Saga, 18 de maig i 29 de desembre

Guils de Cerdanya, 15 de maig i 24 de desembre

Isòvol, 24 de setembre i 25 de setembre

All, 13 d'agost i 14 d'agost

Olopte, 25 de juny i 26 de juny

Lles de Cerdanya, 29 de juny i 9 d'octubre

Llívia, 20 d'abril i 8 de juny

Meranges, proposta no formulada

Montellà i Martinet

Martinet, 20 de gener i 30 de novembre

Montellà, 25 d'agost i 30 de novembre

Prats i Sansor, 6 d'agost i 30 de novembre

Prullans, 17 de gener i 1 de juny

Puigcerdà, 20 de juliol i 8 de setembre

Age, 7 de gener i 15 de juny

Ventajola, 3 de juliol i 21 de desembre

Vilallobent, 7 de setembre i 30 de novembre

Riu de Cerdanya, 20 de gener i 25 de juny

Urús, 14 d'agost i 23 de novembre

 

 

CONCA DE BARBERÀ

 

Barberà de la Conca, 23 d'abril i 24 d'agost

Blancafort, 1 de juny i 7 de desembre

Conesa, 21 de maig i 16 de novembre

Espluga de Francolí, l', 31 de juliol i 3 d'agost

Forès, 4 de setembre i 7 de desembre

Llorac, 29 d'agost i 31 d'agost

Albió, 5 de setembre i 7 de setembre

Cirera, la, 25 d'abril i 14 d'agost

Rauric, 3 d'octubre i 5 d'octubre

Montblanc, 8 de setembre i 9 de setembre

Passanant i Belltall

Belltall, 14 d'agost i 3 d'octubre

Glorieta, 12 de maig i 21 d'agost

Passanant, 12 de maig i 21 d'agost

Pobla de Ferran, la, 12 de maig i 21 d'agost

Sala de Comalats, 12 de maig i 21 d'agost

Piles, les, 9 de novembre i 14 de desembre

Biure, 9 de maig i 2 de setembre

Guialmons, 15 de maig i 16 de maig

Sant Gallard, 4 de setembre i 10 de setembre

Pira, 31 de juliol i 3 d'agost

Pontils, 31 de juliol i 1 d'agost

Sant Magí de Brufaganya, 17 d'agost i 14 de setembre

Santa Perpètua de Gaià, 13 d'agost i 14 d'agost

Seguer, 21 d'agost i 22 d'agost

Vallespinosa, 7 d'agost i 8 d'agost

Rocafort de Queralt, 15 de maig i 6 d'agost

Santa Coloma de Queralt, 6 de novembre i 31 de desembre

Aguiló, 22 de gener i 26 de setembre

Pobla de Carivenys, la, 23 de juny i 29 d'agost

Roques, les, 13 de maig i 29 de juny

Sarral, 31 de juliol i 25 de setembre

Vallverd, 5 de maig i 28 d'agost

Savallà del Comtat, 2 d'octubre i 3 d'octubre

Segura, 15 de maig i 16 de maig

Senan, proposta no formulada

Solivella, 14 d'agost i 9 de setembre

Vallclara, 21 d'agost i 24 d'agost

Vallfogona de Riucorb, 10 de juliol i 4 de desembre

Vilanova de Prades, 13 de juny i 6 d'agost

Vilaverd, 10 de juliol i 13 de novembre

Vimbodí i Poblet, 17 de gener i 6 d'agost

 

 

GARRAF

 

Canyelles, 20 de juliol i 10 de setembre

Cubelles, 30 de juliol i 17 d'agost

Olivella, 27 de juliol i 7 de desembre

Sant Pere de Ribes

Roquetes, les, 12 de febrer i 25 de juny

Sant Pere de Ribes, 25 de gener i 29 de juny

Sitges, 24 d'agost i 23 de setembre

Vilanova i la Geltrú, 17 de gener i 5 d'agost

 

 

GARRIGUES

 

Albagés, l', 20 de gener i 31 d'agost

Albi, l', 7 d'agost i 26 de setembre

Arbeca, 14 d'agost i 17 d'agost

Bellaguarda, 17 de gener i 27 d'abril

Borges Blanques, les, 7 de setembre i 8 de setembre

Bovera, 25 de maig i 7 de setembre

Castelldans, 3 de setembre i 4 de setembre

Cervià de les Garrigues, 15 de maig i 29 de setembre

Cogul, el, 20 de gener i 7 de desembre

Espluga Calba, l', 3 de febrer i 24 d'agost

Floresta, la, 3 de febrer i 24 d'agost

Fulleda, 28 d'agost i 31 d'agost

Granadella, la, 17 de gener i 14 de setembre

Granyena de les Garrigues, 19 de març i 2 d'octubre

Juncosa, 19 de març i 15 de maig

Juneda, 31 d'agost i 1 de setembre

Omellons, els, 23 de gener i 28 de setembre

Pobla de Cérvoles, la, 10 d'agost i 1 d'octubre

Puiggròs, 27 de juliol i 28 de juliol

Soleràs, el, 4 d'agost i 14 d'agost

Tarrés, 15 de maig i 17 d'agost

Torms, els, 19 de març i 6 de maig

Vilosell, el, 20 de gener i 8 de maig

Vinaixa, 27 d'abril i 31 d'agost

 

 

GARROTXA

 

Argelaguer, 11 de maig i 14 de desembre

Besalú, 3 d'abril i 18 de setembre

Beuda, 3 d'abril i 18 de setembre

Castellfollit de la Roca, 29 de maig i 1 de juny

Maià de Montcal, 20 de gener i 18 de maig

Dosquers, 18 de maig i 25 de juliol

Mieres, 3 d'abril i 24 d'agost

Montagut i Oix, 24 de febrer i 4 de maig

Olot, 7 de setembre i 8 de setembre

Planes d'Hostoles, les, 27 de juliol i 28 de setembre

Preses, les, 7 de setembre i 9 d'octubre

Riudaura, 20 de gener i 7 de setembre

Sales de Llierca, 23 d'abril i 11 de novembre

Sant Aniol de Finestres, 1 de juny i 3 d'agost

Sant Feliu de Pallerols, 1 de juny i 1 d'agost

Sant Ferriol, 3 d'abril i 18 de setembre

Sant Jaume de Llierca, 24 de juliol i 27 de juliol

Sant Joan les Fonts, 25 de juny i 10 de setembre

Santa Pau, 14 d'agost i 17 d'agost

Tortellà, 27 d'abril i 17 d'agost

Vall d'en Bas, la

Hostalets d'en Bas, els, 10 d'agost i 8 de setembre

Joanetes, 27 de juliol i 8 de setembre

Mallol, el, 31 d'agost i 8 de setembre

Pinya, la, 3 d'agost i 8 de setembre

Puigpardines, 17 d'agost i 8 de setembre

Sant Esteve d'en Bas, 8 de setembre i 21 de setembre

Sant Privat d'en Bas, 24 d'agost i 8 de setembre

Vall de Bianya, la, 20 d'abril i 18 de maig

Canya, la, 30 d'abril i 18 de desembre

 

 

GIRONÈS

 

Aiguaviva, 1 de juny i 29 d'octubre

Bescanó, 10 d'agost i 29 d'octubre

Bordils, 24 d'agost i 29 d'octubre

Campllong, 8 de juny i 24 d'agost

Canet d'Adri, 28 de setembre i 29 d'octubre

Cassà de la Selva, 8 de juny i 9 de juny

Celrà, 4 de maig i 29 d'octubre

Cervià de Ter, 22 d'agost i 29 d'octubre

Flaçà, 7 de juliol i 1 d'octubre

Fornells de la Selva, 1 de juny i 29 d'octubre

Girona, 1 de juny i 29 d'octubre

Juià, 7 de setembre i 30 d'octubre

Llagostera, 1 de juny i 2 de juny

Llambilles, 13 de juliol i 29 d'octubre

Madremanya, 3 d'agost i 7 d'octubre

Quart, 20 de juliol i 29 d'octubre

Salt, 1 de juny i 29 d'octubre

Sant Andreu Salou, 10 de setembre i 30 de novembre

Sant Gregori, 20 de juliol i 29 d'octubre

Sant Joan de Mollet, 20 de gener i 29 d'octubre

Sant Jordi Desvalls, 23 d'abril i 29 d'octubre

Sant Julià de Ramis, 25 de juliol i 29 d'octubre

Sant Martí de Llémena, 9 d'abril i 7 de desembre

Sant Martí Vell, 24 de juliol i 29 d'octubre

Sarrià de Ter, 1 de juny i 29 d'octubre

Vilablareix, 1 de juny i 29 d'octubre

Viladasens, 22 de gener i 14 d'octubre

 

 

MARESME

 

Alella, 10 de juny i 1 d'agost

Arenys de Mar, 9 de juliol i 17 d'agost

Arenys de Munt, 20 d'abril i 11 de novembre

Argentona, 1 de juny i 4 d'agost

Cabrera de Mar, 1 de juny i 1 d'agost

Cabrils, 20 de març i 1 de juny

Caldes d'Estrac, 8 de setembre i 11 de desembre

Calella, 16 de juny i 23 de setembre

Canet de Mar, 29 de juny i 8 de setembre

Dosrius, 1 de juny i 28 d'agost

Malgrat de Mar, 17 d'agost i 7 de desembre

Masnou, el, 1 de juny i 29 de juny

Mataró, 1 de juny i 27 de juliol

Montgat, 23 d'abril i 1 de juny

Òrrius, 1 de juny i 30 de novembre

Palafolls, 25 d'agost i 8 de setembre

Pineda de Mar, 28 d'agost i 29 d'agost

Premià de Dalt, 1 de juny i 29 de juny

Premià de Mar, 24 de febrer i 10 de juliol

Sant Andreu de Llavaneres, 20 de juliol i 30 de novembre

Sant Cebrià de Vallalta, 16 de setembre i 25 de setembre

Sant Iscle de Vallalta, 9 d'octubre i 7 de desembre

Sant Pol de Mar, 1 de juny i 24 de juliol

Sant Vicenç de Montalt, 22 de gener i 1 de juny

Santa Susanna, 10 d'agost i 11 d'agost

Teià, 1 de juny i 11 de novembre

Tiana, 13 de juny i 16 de setembre

Tordera, 11 de maig i 24 d'agost

Vilassar de Dalt, 29 d'abril i 1 de juny

Vilassar de Mar, 1 de juny i 25 de juny

 

 

MOIANÈS

 

Calders, 22 de gener i 10 de setembre

Castellcir, 17 de gener i 30 de novembre

Castellterçol, 21 de gener i 25 de febrer

Collsuspina, 3 d’agost i 4 d’agost

Estany, l', 1 de juny i 8 de setembre

Granera, 17 de gener i 11 de novembre

Moià, 20 de gener i 17 d'agost

Monistrol de Calders, 21 de febrer i 31 de juliol

Sant Quirze Safaja, 17 de gener i 16 de juny

Santa Maria d'Oló, 20 de gener i 24 d'agost

 

 

MONTSIÀ

 

Alcanar, 15 de maig i 9 d’octubre

Amposta, 18 de maig i 7 de desembre

Freginals, 24 d’agost i 16 d’octubre

Galera, la, 19 de març i 10 d’agost

Godall, 25 de febrer i 1 de juny

Mas de Barberans, 19 de març i 25 de maig

Masdenverge, 1 de juny i 7 de desembre

Sant Carles de la Ràpita, 25 de juliol i 8 de setembre

Sant Jaume d'Enveja, 23 de juny i 25 de juliol

Muntells, els, 1 de juny i 10 d’agost

Santa Bàrbara, 9 de maig i 4 de desembre

Sénia, la, 19 de març i 11 de maig

Ulldecona, 19 de març i 1 de juny

 

 

NOGUERA

 

Àger, 22 de gener i 17 d'agost

Agulló, 20 d'abril i 24 d'agost

Corçà, 4 de maig i 10 d'agost

Fontdepou, 2 de gener i 20 de juliol

Masos de Millà, els, 27 d'abril i 27 de juliol

Millà, 11 de maig i 7 de setembre

Règola, la, 25 de maig i 3 d'agost

Vilamajor, 21 de setembre i 5 d'octubre

Albesa, 20 de març i 17 d'agost

Algerri, proposta no formulada

Alòs de Balaguer, 20 de gener i 10 d'agost

Artesa de Segre, 20 de gener i 25 de setembre

Avellanes i Santa Linya, les

Avellanes, les, 23 d'abril i 17 d'agost

Santa Linya, 25 d'abril i 25 de maig

Tartareu, 24 d'agost i 29 de setembre

Vilanova de la Sal, 3 de febrer i 27 de juliol

Balaguer, 9 de novembre i 10 de novembre

Baronia de Rialb, la

Bellfort, 17 d'agost i 24 de novembre

Gualter, 25 de febrer i 7 de desembre

Palau de Rialb, el, 4 de maig i 17 d'agost

Pallerols, 25 d'abril i 17 de novembre

Politg, 25 de febrer i 30 de maig

Puig de Rialb, el, 25 de febrer i 5 d'octubre

Serra de Rialb, la, 25 de febrer i 25 d'abril

Torre de Rialb, la, 25 de febrer i 20 de juny

Vilaplana, 25 de febrer i 30 de setembre

Bellcaire d'Urgell, 18 de maig i 14 de setembre

Bellmunt d'Urgell, 11 de maig i 24 d'agost

Cabanabona, 1 de juny i 21 d'agost

Camarasa, 17 de gener i 23 d'abril

Ametlla de Montsec, l', 27 de juliol i 7 de desembre

Figuerola de Meià, 4 de maig i 3 d'agost

Fontllonga, 24 d'agost i 28 de setembre

Sant Llorenç de Montgai, 25 de maig i 10 d'agost

Castelló de Farfanya, 17 de gener i 23 d'abril

Cubells, 25 d'abril i 21 d'agost

Torre de Fluvià, la, 28 d'agost i 31 d'agost

Foradada, 20 de gener i 3 de març

Marcovau, 5 de juny i 7 d'agost

Montsonís, 3 de març i 17 d'agost

Rubió de Dalt i Rubió del Mig, 3 de març i 29 de setembre

Ivars de Noguera, 20 de gener i 31 de juliol

Menàrguens, 22 de gener i 29 d'abril

Montgai

Butsènit, 19 de març i 14 d'agost

Montgai, 19 de març i 7 de setembre

Oliola, 28 de gener i 3 d'agost

Os de Balaguer, 6 d'agost i 29 de setembre

Alberola, 13 de juny i 10 de setembre

Gerb, 6 d'agost i 9 de novembre

Penelles, 4 de maig i 31 d'agost

Ponts, 25 de febrer i 14 de setembre

Preixens, proposta no formulada

Sentiu de Sió, la, 11 de maig i 29 de setembre

Térmens, 20 de gener i 14 de setembre

Tiurana, 25 de febrer i 14 de setembre

Torrelameu, 20 de gener i 4 de maig

Vallfogona de Balaguer, 1 de juny i 29 de setembre

Hostal Nou i la Codosa, l', 1 de juny i 25 de juliol

Ràpita, la, 1 de juny i 20 de juliol

Vilanova de l'Aguda, 22 de febrer i 14 d'agost

Alzina, l', 6 d'agost i 14 d'agost

Guardiola, 25 d'abril i 14 d'agost

Ribelles, 16 de maig i 12 de setembre

Vilalta, 6 d'agost i 14 d'agost

Vilanova de Meià, 10 de setembre i 14 de setembre

Boada, 24 d'agost

Gàrzola, 7 de setembre

Lluçars, 21 de setembre

Santa Maria de Meià, 1 de juny i 14 d'agost

Tòrrec, 15 de maig i 5 d'agost

 

 

OSONA

 

Alpens, 25 de febrer i 28 de setembre

Balenyà, 20 de gener i 24 d'agost

Brull, el, 10 de juliol i 1 d'octubre

Calldetenes, 1 de juny i 24 de setembre

Centelles, 1 de setembre i 31 de desembre

Espinelves, 22 de gener i 24 de juliol

Esquirol, l', 9 d'abril i 1 de juny

Cantonigròs, 9 d'abril i 17 d'agost

Sant Martí Sescorts, 9 d'abril i 11 de novembre

Folgueroles, 1 de juny i 1 d'octubre

Gurb, 1 de juny i 30 de novembre

Lluçà, 1 de juny i 10 de desembre

Malla, 22 de gener i 1 de juny

Manlleu, 9 d'abril i 1 de juny

Masies de Roda, les, 15 de juliol i 29 de setembre

Masies de Voltregà, les, 7 de setembre i 8 de setembre

Vinyoles, 13 de juliol i 8 de setembre

Montesquiu, 1 d'octubre i 7 de desembre

Muntanyola, 1 de juny i 16 de juny

Olost, 1 de juny i 17 d'agost

Santa Creu de Jotglar, 1 de juny i 14 de setembre

Orís, 25 d'agost i 21 de setembre

Oristà, 20 de gener i 30 de novembre

Raval de Sant Feliu, el, 1 de juny i 14 de setembre

Torre d'Oristà, la, 17 de gener i 8 de setembre

Perafita, 3 de febrer i 29 de juny

Prats de Lluçanès, 22 de gener i 25 de juny

Roda de Ter, 1 de juny i 23 de setembre

Rupit i Pruit, 29 de setembre i 30 de novembre

Sant Agustí de Lluçanès, 25 d'agost i 28 de setembre

Sant Bartomeu del Grau, 1 de juny i 24 d'agost

Sant Boi de Lluçanès, 20 de maig i 28 de setembre

Sant Hipòlit de Voltregà, 7 de setembre i 8 de setembre

Sant Julià de Vilatorta, 1 de juny i 20 de juliol

Sant Martí d'Albars, 1 de juny i 11 de novembre

Sant Martí de Centelles, 1 de juny i 11 de novembre

Sant Pere de Torelló, 29 de juny i 28 de setembre

Sant Quirze de Besora, 1 de juny i 16 de juny

Sant Sadurní d'Osormort, 1 de juny i 7 de setembre

Sant Vicenç de Torelló, 22 de gener i 7 de setembre

Santa Cecília de Voltregà, 9 d'abril i 1 de juny

Santa Eugènia de Berga, 1 de juny i 7 de setembre

Santa Eulàlia de Riuprimer, 1 de juny i 7 de setembre

Santa Maria de Besora, 14 de setembre i 7 de desembre

Seva, 1 de juny i 1 d'octubre

Sant Miquel de Balenyà, 1 de juny i 24 de juliol

Sobremunt, 15 de maig i 11 de novembre

Sora, 15 de maig i 29 de juny

Taradell, 20 de gener i 25 d'agost

Tavèrnoles, 1 de juny i 3 d'agost

Tavertet, 9 d'abril i 10 de juliol

Tona, 1 de juny i 30 de novembre

Torelló, 1 d'agost i 21 de setembre

Vic, 19 de març i 1 de juny

Vidrà, 13 de gener i 28 de setembre

Viladrau, 8 de setembre i 11 de novembre

Vilanova de Sau, 9 d'abril i 14 d'agost

 

 

PALLARS JUSSÀ

 

Abella de la Conca, 1 de juny i 7 d'octubre

Bóixols, 22 de gener i 14 d'agost

Castell de Mur

Cellers, 19 de març i 29 d'agost

Collmorter, 19 de març i 7 de maig

Guàrdia de Tremp, 19 de març i 4 de setembre

Meüll, el, 19 de març i 11 de novembre

Puigmaçana, 19 de març i 11 de novembre

Santa Llúcia de Mur, 19 de març

Vilamolat de Mur, 19 de març i 7 de maig

Conca de Dalt

Aramunt, 21 de gener i 14 de setembre

Claverol, 6 de febrer i 27 d'agost

Erinyà, 15 de maig i 15 de juny

Hortoneda, 2 de maig i 13 d'agost

Pessonada, 27 de juliol i 14 d'agost

Pont de Claverol, el, 17 de gener i 24 d'agost

Rivert, 8 d'agost i 7 de novembre

Sant Martí de Canals, 3 d'agost i 11 de novembre

Serradell, 27 d'abril i 30 de novembre

Sossís, 1 de febrer i 24 d'agost

Toralla, 16 de gener i 1 d'agost

Torallola, 8 d'agost i 21 de novembre

Gavet de la Conca, 15 de gener i 24 de setembre

Isona i Conca Dellà

Basturs, 15 de maig i 5 de setembre

Benavent, 20 de juliol i 22 d'agost

Biscarri, 26 de setembre i 30 de novembre

Conques, 19 de març i 14 de setembre

Figuerola d'Orcau, 17 de gener i 14 d'agost

Isona, 25 de gener i 28 d'agost

Orcau, 13 de juny i 1 d'agost

Sant Romà d'Abella, 29 d'abril i 18 de juny

Llimiana, 23 d'abril i 25 de maig

Pobla de Segur, la, proposta no formulada

Salàs de Pallars, 7 de gener i 5 d'agost

Sant Esteve de la Sarga, 15 de maig i 7 de setembre

Sarroca de Bellera, 1 d'agost

Esglésies, les, 29 d'agost

Senterada, 28 de juliol i 17 d'agost

Talarn, 11 de novembre i 7 de desembre

Torre de Cabdella, la, 10 d'agost i 24 d'agost

Tremp, 14 de maig i 8 de setembre

 

 

PALLARS SOBIRÀ

 

Alins, proposta no formulada

Alt Àneu

Alòs d'Isil, 25 de febrer i 27 d'agost

Borén, 25 de febrer i 17 d'agost

Isavarre, 25 de febrer i 10 d'agost

Isil, 25 de febrer i 23 de juny

Son, 25 de febrer i 1 d'agost

Sorpe, 25 de febrer i 14 d'agost

València d'Àneu, 25 de febrer i 8 de setembre

Baix Pallars

Ancs, 31 de juliol i 23 de novembre

Baén, 31 de juliol i 30 de novembre

Balestui, 21 de gener i 31 de juliol

Bresca, 31 de juliol i 29 de setembre

Bretui, 31 de juliol i 28 de desembre

Buseu, 14 d'abril i 31 de juliol

Cortscastell, 27 de juliol i 31 de juliol

Cuberes, 7 d'abril i 31 de juliol

Enseu, 31 de juliol i 28 de desembre

Espluga de Cuberes, l’, 31 de juliol i 31 de desembre

Gerri de la Sal, 20 de gener i 31 de juliol

Mentui, 17 de gener i 31 de juliol

Montcortès, 31 de juliol i 29 de setembre

Peracalç, 31 de juliol i 10 d'agost

Peramea, 10 de juliol i 31 de juliol

Pujol, 31 de juliol i 30 de novembre

Sellui, 31 de juliol i 31 de desembre

Solduga, 20 de juliol i 31 de juliol

Useu, 31 de juliol i 18 de novembre

Espot, 22 de setembre i 7 de desembre

Esterri d'Àneu, 22 de gener i 25 de febrer

Esterri de Cardós, 7 de gener i 9 d'octubre

Farrera, 25 de febrer

Alendo, 25 de febrer i 10 de desembre

Burg, 25 de febrer i 24 d'agost

Glorieta, 25 de febrer i 16 de juny

Mallolís, 25 de febrer i 11 de novembre

Montesclado, 29 de setembre

Guingueta d'Àneu, la, 25 de febrer i 7 de desembre

Escaló, 25 de febrer i 18 d'agost

Lladorre, proposta no formulada

Llavorsí, 25 de febrer i 27 de juliol

Rialp, proposta no formulada

Soriguera, 25 de febrer i 14 d'agost

Sort, 25 de febrer i 26 de febrer

Tírvia, 17 de gener i 3 d'agost

Vall de Cardós

Ainet de Cardós, 14 d'agost i 30 de novembre

Anàs, 5 de setembre i 18 de novembre

Bonestarre, 22 de gener i 15 d'octubre

Cassibrós, 31 d'agost i 30 de novembre

Estaon, 15 de maig i 25 de juliol

Lladrós, 19 de març i 29 de juny

Ribera de Cardós, 1 de juny i 8 de setembre

Surri, 10 d'agost i 31 de desembre

 

 

PLA DE L'ESTANY

 

Banyoles, 23 d'octubre i 26 d'octubre

Camós, 23 d'octubre i 26 d'octubre

Cornellà del Terri, 29 de juny i 26 d'octubre

Crespià, 24 de febrer i 7 de desembre

Esponellà, 3 de febrer i 26 d'octubre

Fontcoberta, 31 de juliol i 26 d'octubre

Palol de Revardit, 26 d'octubre i 29 d'octubre

Porqueres, 18 de maig i 7 de desembre

Sant Miquel de Campmajor, 5 de febrer i 30 de setembre

Briolf, 22 de juny

Falgons, 22 de gener i 18 de setembre

Sant Martí de Campmajor, 22 de maig i 11 de novembre

Ventajol, 22 de juny i 19 d'octubre

Serinyà, 19 d'octubre i 30 de novembre

Vilademuls, 3 de febrer i 26 d'octubre

 

 

PLA D'URGELL

 

Barbens, 17 d'agost i 9 de novembre

Bell-lloc d'Urgell, 28 de setembre i 29 de setembre

Bellvís, 20 de gener i 26 d'octubre

Arcs, els, 17 de gener i 5 d'octubre

Castellnou de Seana, 7 de febrer i 14 de setembre

Fondarella, 20 de gener i 7 de setembre

Golmés, 2 de juny i 6 d'agost

Ivars d'Urgell, 8 de juny i 30 de novembre

Vallverd, 19 de març i 2 d'octubre

Linyola, 25 de maig i 14 d'agost

Miralcamp, 20 de gener i 31 d'agost

Mollerussa, 19 de març i 15 de maig

Palau d'Anglesola, el, 3 de febrer i 28 d'agost

Poal, el, 19 de març i 23 d'abril

Sidamon, 19 de març i 24 d'agost

Torregrossa, 22 de gener i 14 d'agost

Vila-sana, 19 de març i 25 de setembre

Vilanova de Bellpuig, 29 de juny i 4 de setembre

 

 

PRIORAT

 

Bellmunt del Priorat, 4 de desembre i 28 de desembre

Bisbal de Falset, la, 19 de març i 8 de setembre

Cabacés, 3 de febrer i 15 de maig

Capçanes, 31 de juliol i 3 d'agost

Cornudella de Montsant, 10 de juliol i 19 d'agost

Albarca, 22 de gener

Siurana, 9 de maig

Falset, 1 de juny i 14 d'agost

Figuera, la, 15 de gener i 11 de novembre

Gratallops, 20 de gener i 10 d'agost

Guiamets, els, 19 d'agost i 28 de desembre

Lloar, el, 3 d'agost i 29 de setembre

Marçà, 17 d'agost i 28 de desembre

Margalef, 6 d'agost i 29 de setembre

Masroig, el, 24 d'agost i 25 d'agost

Molar, el, 13 d'agost i 14 d'agost

Morera de Montsant, la, 7 de setembre i 8 de setembre

Escaladei, 24 de setembre i 25 de setembre

Poboleda, 4 d'agost i 5 d'agost

Porrera, 17 de gener i 9 de novembre

Pradell de la Teixeta, 20 de juliol i 5 d'octubre

Torre de Fontaubella, la, 1 d'agost i 31 de desembre

Torroja del Priorat, 11 de maig i 30 de setembre

Ulldemolins, proposta no formulada

Vilella Alta, la, 27 de juliol i 14 de desembre

Vilella Baixa, la, 22 de maig i 1 de juny

 

 

RIBERA D'EBRE

 

Ascó, 17 de gener i 21 d’agost

Benissanet, 17 de gener i 24 de juliol

Flix, 13 d’agost i 14 d’agost

Garcia, 17 de gener i 14 d’agost

Ginestar, 13 de novembre i 16 de novembre

Miravet, 17 de gener i 13 d’octubre

Móra d'Ebre, 17 de gener i 28 d’agost

Móra la Nova, 3 d’agost i 23 d’octubre

Palma d'Ebre, la, 29 d’abril i 15 de maig

Rasquera, 4 d’agost i 5 d’agost

Riba-roja d'Ebre, proposta no formulada

Tivissa, 23 de juliol i 24 de juliol

Darmós, 1 de febrer i 14 d’agost

Llaberia, 28 d’agost i 29 d’agost

Serra d’Almos, la, 2 de gener i 5 d’agost

Torre de l'Espanyol, la, 17 de gener i 24 de juliol

Vinebre, 27 d’agost i 28 d’agost

 

 

RIPOLLÈS

 

Campdevànol, 21 de setembre i 22 de setembre

Campelles, 1 de juny i 11 de novembre

Baell, el, 24 d'agost i 11 de novembre

Camprodon, 22 de juny i 23 de juny

Gombrèn, 7 de setembre i 8 de setembre

Llanars, 28 de setembre i 29 de setembre

Llosses, les, 17 d'agost i 7 de desembre

Molló, 13 de juliol i 23 de novembre

Espinavell, 5 d'agost i 13 d'octubre

Ogassa, 1 de juny i 4 de desembre

Pardines, 31 de juliol i 3 d'agost

Planoles, 3 de febrer i 25 d'agost

Queralbs, 24 de juliol i 25 de juliol

Ribes de Freser, 14 de febrer i 12 de juny

Ripoll, 11 de maig i 12 de maig

Sant Joan de les Abadesses, 14 de setembre i 15 de setembre

Sant Pau de Segúries, 7 de setembre i 8 de setembre

Setcases, 8 de maig i 29 de setembre

Toses, 10 de juliol i 9 d'octubre

Vallfogona de Ripollès, 15 de maig i 28 d'agost

Vilallonga de Ter, 9 de novembre i 10 de novembre

 

 

SEGARRA

 

Biosca, 30 de juliol i 31 de juliol

Lloberola, 28 de setembre i 29 de setembre

Cervera, 6 de febrer i 28 de setembre

Cardosa, la, 2 de gener i 18 de juliol

Castellnou d'Oluges, 18 de maig i 14 d'agost

Malgrat, 18 de gener i 14 d'agost

Prenyanosa, la, 8 d'agost i 29 de setembre

Vergós, 15 de maig i 1 d'agost

Estaràs

Alta-riba, 23 d'abril i 7 d'octubre

Estaràs, 7 de gener i 24 d'agost

Ferran, 25 de maig i 28 de desembre

Gàver, 11 de maig i 21 d'agost

Vergós Guerrejat, 22 de juliol i 10 d'agost

Granyanella, 3 d'agost i 4 d'agost

Curullada, la, 18 de gener i 5 de setembre

Fonolleres, 28 d'agost i 29 d'agost

Móra, la, 10 de juliol i 11 de juliol

Tordera, 7 de setembre i 8 de setembre

Granyena de Segarra, proposta no formulada

Guissona, 1 de juny i 8 de setembre

Ivorra, 17 de gener i 15 de maig

Massoteres, 15 de maig i 21 de maig

Montoliu de Segarra, 25 de setembre i 1 d'octubre

Montornès de Segarra, 28 d'agost i 29 d'agost

Mas de Bondia, el, 24 d'agost i 25 d'agost

Oluges, les, 20 de gener i 18 d'abril

Montfalcó Murallat, 20 de gener i 16 de maig

Santa Fe, 20 de gener i 30 de maig

Plans de Sió, els, proposta no formulada

Ribera d'Ondara, 27 d'abril i 24 d'agost

Sanaüja, 17 de gener i 22 de maig

Sant Guim de Freixenet, 19 de juny i 3 d'agost

Sant Guim de la Plana, 14 d'agost i 17 d'agost

Comabella, 9 de maig i 11 de maig

Vicfred, 3 d'octubre i 5 d'octubre

Sant Ramon, 31 d'agost i 1 de setembre

Gospí, 25 de setembre i 2 d'octubre

Viver de Segarra, 17 de gener i 24 de setembre

Talavera, 29 de maig i 1 de juny

Bellmunt, 15 de maig i 18 de maig

Civit, 8 de maig i 11 de maig

Pallerols, 23 de juliol i 24 de juliol

Tarroja de Segarra, 23 d'abril i 6 d'agost

Torà, 1 de juny i 1 de setembre

Torrefeta i Florejacs

Bellveí, 20 de gener i 25 de juliol

Far, el, 9 de gener i 29 d'agost

Florejacs, 15 de maig i 14 d'agost

Gra, 15 de maig i 3 d'agost

Granollers, 15 de maig i 25 de juliol

Llor, el, 9 de gener i 29 d'agost

Morana, la, 23 d'abril i 14 d'agost

Palou, 11 de maig i 2 de novembre

Riber, 15 de maig i 25 de juliol

Sant Martí de la Morana, 15 de maig i 11 de novembre

Sedó, 10 d'agost i 21 de novembre

Selvanera, 20 de gener i 15 de maig

Torrefeta, 15 de maig i 5 de novembre

 

 

SEGRIÀ

 

Aitona, 15 de maig i 2 de setembre

Alamús, els, 20 de gener i 13 de novembre

Albatàrrec, 8 de maig i 9 d'octubre

Alcanó, 3 de febrer i 19 de març

Alcarràs, 20 de gener i 28 d'agost

Alcoletge, 8 de maig i 18 de setembre

Alfarràs, 20 de gener i 29 de juny

Alfés, proposta no formulada

Alguaire, 29 de maig i 25 de setembre

Almacelles, 2 de març i 24 de setembre

Almatret, proposta no formulada

Almenar, 20 de gener i 21 de setembre

Alpicat, 18 de gener i 21 d'agost

Artesa de Lleida, 17 de gener i 31 d'agost

Aspa, 19 de març i 7 de setembre

Benavent de Segrià, 27 de gener i 31 d'agost

Corbins, 22 de maig i 25 de maig

Gimenells i el Pla de la Font

Gimenells, 15 de maig i 7 d'octubre

Pla de la Font, el, 4 de maig i 26 d'octubre

Granja d'Escarp, la, 20 de gener i 24 de juliol

Llardecans, 23 d'abril i 10 de desembre

Lleida, 11 de maig i 29 de setembre

Raimat, 27 d'abril i 24 de juliol

Sucs, 15 de maig i 14 d'agost

Maials, 20 de gener i 15 de maig

Massalcoreig, 17 de gener i 24 d'agost

Montoliu de Lleida, 15 de maig i 4 de setembre

Portella, la, 6 de març i 29 d'abril

Puigverd de Lleida, 23 d'abril i 24 de juliol

Rosselló, 2 de setembre i 9 d'octubre

Sarroca de Lleida, 17 de gener i 15 de maig

Seròs, 17 d'abril i 8 de setembre

Soses, 20 de gener i 8 de maig

Sudanell, 2 d'octubre i 5 d'octubre

Sunyer, 19 de març i 8 de setembre

Torre-serona, 4 de maig i 9 de novembre

Torrebesses, 20 de gener i 6 d'agost

Torrefarrera, 20 de gener i 14 de setembre

Torres de Segre, 9 de maig i 4 de desembre

Vilanova de la Barca, 14 d'agost i 5 d'octubre

Vilanova de Segrià, 20 de gener i 20 de juliol

 

 

SELVA

 

Amer, 3 d'abril i 1 de juny

Anglès, 1 de juny i 7 de setembre

Arbúcies, 12 de juny i 27 de juliol

Blanes, 14 d'abril i 27 de juliol

Breda, 7 de setembre i 8 de setembre

Brunyola, 20 de gener i 9 de novembre

Caldes de Malavella, 3 d'agost i 22 de setembre

Cellera de Ter, la, 27 d'abril i 1 de juny

Fogars de la Selva, 15 de maig i 18 de setembre

Hostalric, 6 de juliol i 28 de setembre

Lloret de Mar, 24 de juliol i 18 de novembre

Maçanet de la Selva, 4 de maig i 10 d'agost

Massanes, proposta no formulada

Osor, 29 de juny i 21 de setembre

Riells i Viabrea, 10 d'agost i 16 de novembre

Riudarenes, 21 de setembre i 13 de novembre

Riudellots de la Selva, 29 de setembre i 29 d'octubre

Sant Feliu de Buixalleu, 9 d'abril i 3 d'agost

Sant Hilari Sacalm, 1 de juny i 28 d'agost

Sant Julià del Llor i Bonmatí, 23 d'abril i 1 de juny

Santa Coloma de Farners, 4 d'abril i 24 de setembre

Sils, 3 d'abril i 28 de setembre

Susqueda, 22 de gener i 7 d'octubre

Tossa de Mar, 22 de gener i 29 de juny

Vidreres, 25 de febrer i 7 de setembre

Vilobí d'Onyar, 9 d'abril i 20 de juliol

 

 

SOLSONÈS

 

Castellar de la Ribera, 24 de febrer i 9 de setembre

Clariana de Cardener, 5 de febrer i 30 d'abril

Hortoneda, 30 d'abril i 29 de juny

Sant Just i Joval, 30 d'abril i 22 de maig

Sant Ponç, 31 de gener i 30 d'abril

Coma i la Pedra, la, 1 de juny i 7 de desembre

Guixers, 8 de maig i 1 de juny

Lladurs, 15 de maig i 30 de juliol

Llena, la, 15 de maig i 30 de novembre

Montpol, 15 de maig i 29 de setembre

Timoneda, 15 de maig i 10 de desembre

Torrents, 9 de gener i 15 de maig

Llobera, 21 de febrer i 15 de maig

Molsosa, la, 20 de gener i 15 de maig

Navès, 23 d'abril i 20 de juliol

Besora, 23 d'abril i 20 de novembre

Busa, 23 d'abril i 10 de juliol

Linya, 23 d'abril i 30 de novembre

Pegueroles, 23 d'abril i 11 de novembre

Selva, la, 23 d'abril i 23 de novembre

Tentellatge, 23 d'abril i 11 de novembre

Valldora, la, 23 d'abril i 27 d'agost

Odèn, 10 de juliol i 5 d'octubre

Olius, 8 de setembre i 9 de setembre

Pinell de Solsonès, 25 de febrer i 15 de maig

Pinós, 22 de gener i 1 de setembre

Ardèvol, 17 de gener i 1 de setembre

Matamargó, 13 de juny i 1 de setembre

Sant Just d'Ardèvol, 2 de maig i 1 de setembre

Vallmanya, 1 de setembre i 26 de setembre

Riner

Freixinet, 28 de setembre i 29 de setembre

Miracle, el, 3 d'agost i 7 d'agost

Santa Susanna, 3 de febrer i 11 d'agost

Su, 13 d'agost i 14 d'agost

Sant Llorenç de Morunys, 1 de juny i 10 d'agost

Solsona, 8 de setembre i 9 de setembre

 

 

TARRAGONÈS

 

Altafulla, 14 d'abril i 11 de novembre

Canonja, la, 20 de gener i 15 d'abril

Catllar, el, 21 d'agost i 14 de desembre

Constantí, 20 de gener i 1 d'agost

Creixell, 27 de juliol i 7 de desembre

Morell, el, 3 d'agost i 9 de novembre

Nou de Gaià, la, 22 de juliol i 25 de setembre

Pallaresos, els, 20 de gener i 6 d'agost

Perafort, 20 de gener i 29 de juny

Pobla de Mafumet, la, 3 de febrer i 25 de juny

Pobla de Montornès, la, 8 de setembre i 14 d'octubre

Renau, 10 de desembre i 12 de desembre

Riera de Gaià, la, 20 de juliol i 14 de setembre

Roda de Berà, 24 d'agost i 7 de desembre

Salomó, 4 de maig i 17 d'agost

Salou, 31 de gener i 30 d'octubre

Secuita, la, 10 de juliol i 14 d'agost

Argilaga, l', 25 de gener i 14 d'agost

Gunyoles, les, 20 de gener i 25 de juliol

Vistabella, 4 de gener i 24 d'agost

Tarragona, 19 d'agost i 23 de setembre

Torredembarra, 15 de juliol i 4 de setembre

Vespella de Gaià, 20 de gener i 29 de setembre

Vila-seca, 17 de gener i 3 d'agost

Vilallonga del Camp, 3 d'agost i 9 de novembre

 

 

TERRA ALTA

 

Arnes, 1 de juny i 22 de juliol

Batea, 3 d’agost i 4 d’agost

Bot, 3 de febrer i 4 de febrer

Caseres, 21 d’agost i 24 d’agost

Corbera d'Ebre, 17 d’agost i 18 d’agost

Fatarella, la, 3 de febrer i 8 de setembre

Gandesa, 4 de setembre i 7 de setembre

Horta de Sant Joan, 18 de març i 8 de setembre

Pinell de Brai, el, 24 d’abril i 7 de desembre

Pobla de Massaluca, la, 17 de gener i 14 d’agost

Prat de Comte, proposta no formulada

Vilalba dels Arcs, 9 d’abril i 10 d’agost

 

 

URGELL

 

Agramunt, 4 de setembre i 7 de setembre

Almenara Alta, 31 de juliol i 1 d'agost

Donzell d'Urgell, 13 d'agost i 14 d'agost

Mafet, 3 d'octubre i 5 d'octubre

Montclar, 24 de juliol i 25 de juliol

Puelles, les, 31 de juliol i 1 d'agost

Anglesola, 14 de setembre i 11 de desembre

Belianes, 20 de gener i 15 de maig

Bellpuig, proposta no formulada

Castellserà, 20 de gener i 11 de maig

Ciutadilla, 4 de maig i 29 de setembre

Fuliola, la, 24 de juliol i 11 de desembre

Guimerà, 18 de gener i 25 d'abril

Maldà, 2 de gener i 24 d'agost

Nalec, 10 de gener i 25 de juliol

Omells de na Gaia, els, 20 de març i 25 de maig

Ossó de Sió, proposta no formulada

Preixana, 14 d'abril i 10 d'agost

Puigverd d'Agramunt, proposta no formulada

Sant Martí de Riucorb

Llorenç de Rocafort, 17 de juliol i 20 de juliol

Rocafort de Vallbona, 20 de gener i 28 de setembre

Sant Martí de Maldà, 11 de novembre i 24 de desembre

Vilet, el, 27 de juliol i 24 de desembre

Tàrrega, 14 de maig i 10 de setembre

Altet, 14 de maig i 29 d'agost

Claravalls, 7 d'agost

Riudovelles, 14 de maig i 29 d'agost

Santa Maria de Montmagastrell, 12 de setembre

Tornabous, 15 de maig i 5 d'octubre

Guàrdia d'Urgell, la, 20 de gener i 15 de juny

Tarròs, el, 8 de juny i 20 de novembre

Vallbona de les Monges, 1 de juny i 21 de setembre

Rocallaura, 3 d'agost i 13 d'octubre

Verdú, 24 de gener i 9 de setembre

Vilagrassa, 20 de gener i 7 de desembre

 

 

VALLÈS OCCIDENTAL

 

Badia del Vallès, 14 d'abril i 2 de novembre

Barberà del Vallès, 1 de juny i 6 de juliol

Castellar del Vallès, 19 de març i 14 de setembre

Castellbisbal, 22 de gener i 20 d'agost

Cerdanyola del Vallès, 4 de maig i 11 de novembre

Gallifa, 9 d’abril i 1 de juny

Matadepera, 20 de gener i 3 d'agost

Montcada i Reixac, 1 de juny i 24 de setembre

Palau-solità i Plegamans, 1 de juny i 31 d'agost

Polinyà, 20 de gener i 13 de juliol

Rellinars, 9 d’abril i 27 de juliol

Ripollet, 1 de juny i 31 d'agost

Rubí, 1 de juny i 29 de juny

Sabadell, 11 de maig i 7 de setembre

Sant Cugat del Vallès, 3 de març i 29 de juny

Valldoreix, 3 de març i 16 de setembre

Sant Llorenç Savall, 23 d'abril i 28 d'agost

Sant Quirze del Vallès, proposta no formulada

Santa Perpètua de Mogoda, 7 de març i 7 de setembre

Sentmenat, 7 de setembre i 11 de novembre

Terrassa, 9 d'abril i 6 de juliol

Ullastrell, 9 d'abril i 14 d'agost

Vacarisses, 9 d'abril i 22 de maig

Viladecavalls, 13 de juliol i 11 de novembre

 

 

VALLÈS ORIENTAL

 

Aiguafreda, 1 de juny i 7 de desembre

Ametlla del Vallès, l', 24 de febrer i 25 d'agost

Bigues i Riells

Bigues, 20 de gener i 29 de juny

Riells del Fai, 22 de gener i 7 d'agost

Caldes de Montbui, 1 de juny i 13 d'octubre

Campins, 11 de maig i 31 d’agost

Canovelles, 22 de maig i 27 de juliol

Cànoves i Samalús

Cànoves, 20 de gener i 5 de juny

Samalús, 21 d'agost i 30 de novembre

Cardedeu, 18 de maig i 14 d'agost

Figaró-Montmany, 20 d'abril i 1 de setembre

Fogars de Montclús, 8 de maig i 7 d'agost

Franqueses del Vallès, les

Bellavista, 22 de maig i 3 de juliol

Corró d'Amunt, 22 de maig i 1 d'agost

Corró d'Avall, 22 de maig i 18 de setembre

Llerona, 22 de maig i 8 de setembre

Marata, 22 de maig i 25 de juliol

Garriga, la, 3 d'agost i 1 d'octubre

Granollers, 22 de maig i 28 d'agost

Gualba, 24 de gener i 14 d’agost

Llagosta, la, 19 de març i 14 de setembre

Lliçà d'Amunt, 7 de gener i 10 de setembre

Lliçà de Vall, 27 d'abril i 6 de juliol

Llinars del Vallès, 7 de setembre i 8 de setembre

Martorelles, 1 de juny i 10 de setembre

Mollet del Vallès, 22 de gener i 17 d'agost

Montmeló, 1 de juny i 26 de juny

Montornès del Vallès, 21 de setembre i 30 de novembre

Montseny, 1 de juny i 24 d'agost

Parets del Vallès, 27 de gener i 27 de juliol

Roca del Vallès, la, 14 de setembre i 27 de novembre

Santa Agnès de Malanyanes, 20 de gener i 21 d'agost

Torreta, la, 4 de maig i 20 de juliol

Sant Antoni de Vilamajor, 17 de gener i 21 d'agost

Sant Celoni, 7 de setembre i 9 de novembre

Batllòria, la, 24 d'agost i 18 de desembre

Sant Esteve de Palautordera, 3 d'agost i 2 de novembre

Sant Feliu de Codines, 17 de gener i 18 de setembre

Sant Fost de Campsentelles, 27 de juliol i 28 de setembre

Sant Pere de Vilamajor, 25 d'abril i 29 de juny

Santa Eulàlia de Ronçana, 24 de juliol i 10 de desembre

Santa Maria de Martorelles, proposta no formulada

Santa Maria de Palautordera, 27 de gener i 13 d'octubre

Tagamanent, 9 d'abril i 7 de desembre

Vallgorguina, 24 de setembre i 30 de novembre

Vallromanes, 24 de gener i 28 de setembre

Vilalba Sasserra, 20 de gener i 14 d'agost

Vilanova del Vallès, 1 de juny i 24 d'agost

Tornar al llistat

Aquest lloc web utilitza cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis segons les seves preferències de navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí.